Petr SYNOVEC

Staňkova 16, 700 30 Ostrava - Výškovice, Provozovna: Frýdecká 289, 719 04 Ostrava - Kunčice, mobil: 608 717 477, 777 717 477, e-mail: pesy.ostrava@pesy.cz, pesy-pesy@pesy.cz

Profesionální rohože a čistící zóny Ostrava, Opava, Krnov

Existuje spousta typů rohoží a čistících zón. Jejich účinnost se liší, ale rádi vám pomůžeme s jejich výběrem. Vyrábíme a prodáváme profesionální rohože z různých materiálů a v různých kombinacích – pryžové rohože, pryž s hliníkovými profily, textilní rohože, textil v kombinaci s hliníkovými profily, dočišťovací a sací kobercové rohože a další. Rádi a ochotně vám vyrobíme rohože a čistící zóny na míru. Včetně reklamních rohoží například s logem vaší firmy.

Jak fungují čistící zóny

Rohože jsou běžný a praktický doplněk snad před každými venkovními dveřmi. Čistící zóny se zase používají před administrativními budovami, před obchodními centry, před školami, nemocnicemi, ve firmách a všude tam, kam chodí dost lidí. U čistících zón platí, že je třeba je umístit tak, aby na nich lidé udělali minimálně 2 až 3 kroky, jinak se obuv řádně neočistí. S velikostí čistících zón a jejich položením vám rádi pomůžeme. Můžete vybírat z různých materiálů a jejich kombinací. Záleží také na tom, jak dobře chcete svým návštěvníkům nenuceně očistit obuv.

Jednotlivé typy rohoží a čistících zón  

Rohože a zóny jsou jednoduše rozděleny do několika kategorií. Ideální je jednotlivé typy rohoží a zón kombinovat. Tak dosáhnete nejlepšího účinku.

  • Venkovní čistící rohože. Pro venkovní čistící zóny na zbavení hrubých nečistot. Jednoduché rohože pouze s gumovou vložkou, gumové rohože, účinnější rohože s gumovou vložkou a kartáčovou lištou či s dalšími doplňky (kazetový kartáč, škrabáková hrana, vinylová vložka aj.).
  • Vnitřní čistící rohože. Rohože s textilní vložkou, s kobercovou vložkou a kartáčovou lištou, s gumovou či vinylovou vložkou, doplněné o škrabákovou hranu a mnohé jiné.
  • Kobercové rohože. Následují po venkovních a vnitřních rohožích. Dočišťují poslední zbytky nečistot. Jedná se o tzv. čistící koberce.
  • Reklamní rohože. Rohože na míru s vaším logem i ve speciálních tvarech.
  • Rámy a příslušenství. Nabízíme také rámy na rohože z různých materiálů – hliník, chromniklová ocel, přírodní mosaz aj. A další příslušenství – náběhové hrany, krycí lišty, vaničky pro zachycování nečistot a další.
  • Bazénové rošty. Do kategorie rohoží a čistících zón jsme také zařadili bazénové rošty, které pohlcují proudící vodu a příjemně se po nich chodí.

Kontaktujte nás, podívejte se na konkrétní rohože a nakupte nebo si od nás nechte poradit. Těšíme se na spolupráci!

 

 

detailně

Novinky

Vítejte na nových webových stránkách.

Kontakt

 

Petr SYNOVEC
Staňkova 16, 700 30 Ostrava - Výškovice
Provozovna:
Frýdecká 289, 719 04 Ostrava - Kunčice
IČ: 478 28 463 , DIČ: CZ 7212055576
mobil: 608 717 477
e-mail pesy.ostrava@pesy.cz

 

Petr SYNOVEC - Czech Republic, e-mail: pesy.ostrava@pesy.cz | Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies