Petr SYNOVEC

Staňkova 16, 700 30 Ostrava - Výškovice, Provozovna: Frýdecká 289, 719 04 Ostrava - Kunčice, mobil: 608 717 477, 777 717 477, e-mail: pesy.ostrava@pesy.cz, pesy-pesy@pesy.cz

Demontáž a následná montáž podlahových krytin, renovace podlahy.

Rozhodli jste se, že si pořídíte novou podlahovou krytinu? Ať už jste zvolili koberce, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum či dřevěné vícevrstvé podlahy, bude potřeba odstranit stávající podlahovou krytinu a připravit povrch na pokládku nové podlahy. Demontáž staré podlahové krytiny není úplně jednoduchá. Rádi vám demontáž provedeme. Nabízíme kompletní služby, od poradenství při výběru nové podlahy, přes dodávku a demontáž staré krytiny, až po odbornou montáž nové podlahy. Podlahy často montujeme ve školách, obchodních domech, ve firmách a také v běžných domácnostech. Podívejte se, jak taková demontáž/montáž vypadá.

Jak demontáž probíhá

Samozřejmě záleží na tom, jaká podlahová krytina má být odstraněna. Demontáž provádíme buď ručními strhávači nebo profesionálním strojem WOLF – TURBO STRIPPER. Tento velký stroj strhne starou krytinu a po něm nastoupí menší dočišťovací stroj, který podlahu připraví téměř do finální podoby. Dalším krokem už bývá jen přebroušení podkladu nebo jeho přestěrkování samonivelační stěrkou (závisí na typu nové podlahové krytiny).
 

Součástí demontáže staré podlahy je i její odvoz a ekologická likvidace. Materiálu totiž bývá celkem dost a my vám s touto nepříjemnou povinností rádi pomůžeme. Za rozumné ceny.

Vyrovnání podkladu a montáž nové krytiny

Po demontáži staré krytiny přichází na řadu vyrovnání podkladu a montáž nové podlahové krytiny. Podklad se vyrovnává buď samonivelační stěrkou nebo OSB či GSB deskami. Samozřejmě podle vybraného druhu nové podlahy. Po precizním vyrovnání vám zajistíme odbornou montáž plovoucích podlah, dřevěných podlah, linolea, marmolea, vinylových podlah či položení nových koberců.

Demontáž i montáž provádíme nejen v Moravskoslezském kraji, kde firma sídlí, ale také po celé Moravě i v Čechách. Kontaktujte nás, obratem vaši poptávku naceníme, poradíme vám s výběrem nebo jen prodáme kvalitní podlahové krytiny s výhodným poměrem cena – kvalita. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci!

Úprava podkladů

Provádíme různé druhy úprav podkladů před samotnou pokládkou podlahových krytin.

Nivelace - samonivelační stěrka

Je to samonivelační technologie a provádí se v prostorách, kde je základní podklad pro pokládku drolivý, nezpevněný a nerovný. Jedná se o cementový nebo sádrový potěr v tl od 1 mm až po 100 mm. Je to mokrý proces a musí se počítat s delší časovou prodlevou v závislosti na tloušťce potěru.

OSB/GSB desky

Tato desky jsou vyrobeny z dřevěných třísek ve třech vrstvách. Třísky jsou spojeny pojivem z umělých pryskyřic. Materiál je vhodný pro vyrovnání podkladů s možnou izolací a při pokládce z více vrstev je tento podklad vhodný i k montáži na dřevěný rastr. OSB desky jsou impregnovány a je možné je i nalakovat a nechat jako finální povrch.

 

 

detailně

Novinky

Vítejte na nových webových stránkách.

Kontakt

 

Petr SYNOVEC
Staňkova 16, 700 30 Ostrava - Výškovice
Provozovna:
Frýdecká 289, 719 04 Ostrava - Kunčice
IČ: 478 28 463 , DIČ: CZ 7212055576
mobil: 608 717 477
e-mail pesy.ostrava@pesy.cz

 

Petr SYNOVEC - Czech Republic, e-mail: pesy.ostrava@pesy.cz | Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies